روانشناسی فروش + هدیه

نام محصول: روانشناسی فروش + هدیه

قیمت: 3,000 تومان


تعداد بازدید از این محصول: 729


ID محصول :201
ID فروشنده :15090007


آقای برایان تریسی نویسنده ی این کتاب یکی از سردمداران کار فروش و مسائل مربوط با اون می باشند، شخصی که حتی نتوانست در هنگام جوانی از دبیرستان هم فارغ التحصیل شود! ولی با اراده و پشتکار بی اندازه اش توانست به همه چیز برسد (ثروت،مدارک عالی و …) در اینجا همه چیز پول نیست! اصلاً ثروت یعنی چه؟ یک همسر خوب ثروت است، یک بدن سالم و تنومند ثروت است! یک معلم خوب ثروت است! یک زندگی آرام ثروت است و … .
[Imc:Pic1]
بخشی از پیشگفتار کتاب :

جوانی را می شناسم که بعد از گذراندن یک دوره شش ماهه کامپیوتر درآمدهای میلیونی در ماه پیدا کرد و همین طور دکتر کامپیوتری را می شناسم که در فقر به سر می برد. به دلیل اینکه آن جوان مهارتهای فروش را می دانست و این دکتر نمی دانست!

بخشی از مقدمه ی کتاب روانشناسی فروش:

هدف این کتاب این است که نقطه نظرها، راهکارها و شیوه هایی در اختیارتان قرار بدهد تا به کمک آنها فروش خود را بلافاصله و سریع تر و راحت تر از هر زمانی افزایش بدهید. آنچه در این کتاب می خوانید، به شما کمک می کند تا از خود بهره برداری بیشتری بکنید و بیشتر از حدی که تا کنون، امکان پذیر بودنش را تصور می کردید فروش کنید. می آموزید که چگونه در مدت چند ماه یا حتی چند هفته فروش و درآمد خود را به دو،سه و حتی چهار برابر افزایش دهید.
متن این كتاب به صورت pdf در یك سی دی ارائه شده است
+ همراه با یك عدد اشانتیون


روش خرید: برای خرید این محصول، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم خرید، سفارش خود را در محل دلخواهتان تحویل گرفته، سپس وجه کالا و خدمات را به مامور پست بپردازید. برای مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


روانشناسی فروش + هدیه

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 1 شهریور 1390    | توسط: خرید سی دی ,dvd,cd,vcd فروش پستی خرید اینترنتی    |    |
نظرات()